Armoni Logo Elektronik Sistemleri Ltd. Şti.

Referanslarımız

Ana Sayfa  /  İGDAŞ


 
« Geri Dön
İGDAŞ
İSTANBUL / 2014

2014 Yılının Agustos ayında proje tamamlanmış ve devreye alınmıştır. Proje Armoni Elektronik Kurumsal Satış Departmanı Tarafından komple bir çözüm olarak sunulmuştur, duvar olan kısıma mobilya kaplanmış, mobilyanın ekran kısmını özel koruma camı sabitlenmiş ve mobil olarak hareketli olması için özel mobilya sistemi kurulmuştur. Projenin sonlanmış halinin videosunu aşağıdan izlyebilirsiniz.

Sharp' ın yüksek teknoloji örneği olan PN-E802 Profesyonel 7/24 Panel kullanılmıştır.

 

 

 

   
ARMONİ firması 1985 yılında kurulmuş olup, elektronik sektörünün “Görsel, İşitsel ve Işık Sistemler” dalında faaliyet göstermektedir. 1990 yılına kadar öncelikle ses sistemleri üzerine hizmet veren ARMONİ 1990 yılından itibaren görüntü sistemleri ağırlıklı olarak; ithalat, dağıtım, satış, proje, montaj, devreye alma, müşteri ve bayii eğitimleri konularında hizmet vermiştir (devamı)   Bizi sosyal medyada takip edebilir, yeni ürün ve güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz. Bize sosyal medyada ulaşmak için;
» Facebook’ta Beğenin
» Twitter’da Takip Edin
» Instagram’da Takip Edin
» Google +’da Takip Edin
» Youtube Kanalımıza Abone Olun
  Aşağıdaki adres ve iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilir, dilerseniz mesaj formu ve kroki için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Adres: YıldızPosta Cad. Akın sitesi 4.Blok No:12 Kat:1 Daire:66 Posta Kodu:34349 Gayrettepe / İSTANBUL
Telefon: +90 212 288 48 88
E-Posta: info@armonielk.com.tr
Armoni Elektronik © 2014  |  Tüm hakları saklıdır. Powered By Data1