Armoni Logo Elektronik Sistemleri Ltd. Şti.

Referanslarımız

Ana Sayfa  /  Kuzey Irak Parlamentosu - Erbil


 
« Geri Dön
Kuzey Irak Parlamentosu - Erbil
ERBİL / 2014

Videowall Görüntü Sistemleri , Ses Sistemleri , Kamera ve Güvenlik Sistemleri , Başkan Delege Sistemleri  proje ve uygulaması firmamız ile birlikte Ertekin Elektronik tarafından yapılan projede 3x3 LG Süper ince çerçeveli monitörler , Taiden 1 Başkan 160 delege dokunmatik ekranlı ve özel üretim parmak izi tanıma sistemli başkan&Delege Sistemleri , TOA seslendirme sistemleri , Panasonic CCTV kamera sistemleri tercih edimiştir.

 

Bayi/ Entegratör Ertekin Elektronik

 

   
ARMONİ firması 1985 yılında kurulmuş olup, elektronik sektörünün “Görsel, İşitsel ve Işık Sistemler” dalında faaliyet göstermektedir. 1990 yılına kadar öncelikle ses sistemleri üzerine hizmet veren ARMONİ 1990 yılından itibaren görüntü sistemleri ağırlıklı olarak; ithalat, dağıtım, satış, proje, montaj, devreye alma, müşteri ve bayii eğitimleri konularında hizmet vermiştir (devamı)   Bizi sosyal medyada takip edebilir, yeni ürün ve güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz. Bize sosyal medyada ulaşmak için;
» Facebook’ta Beğenin
» Twitter’da Takip Edin
» Instagram’da Takip Edin
» Google +’da Takip Edin
» Youtube Kanalımıza Abone Olun
  Aşağıdaki adres ve iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilir, dilerseniz mesaj formu ve kroki için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Adres: YıldızPosta Cad. Akın sitesi 4.Blok No:12 Kat:1 Daire:66 Posta Kodu:34349 Gayrettepe / İSTANBUL
Telefon: +90 212 288 48 88
E-Posta: info@armonielk.com.tr
Armoni Elektronik © 2014  |  Tüm hakları saklıdır. Powered By Data1