Armoni Logo Elektronik Sistemleri Ltd. Şti.

Referanslarımız

Ana Sayfa  /  Devlet Hava Meydanları İşletmesi


 
« Geri Dön
Devlet Hava Meydanları İşletmesi
ANKARA / 2014

Entegratör;

desibeltech

    Armoni Elektroniğin Türkiye Distiribütörlüğünü yaptığı InFocus markasının Mondopad INF7021 adlı ürünü desibeltech firması tarafından DHMİ' ne demo yapılmış, taraafımızdan gerekli destek verilmiş ve Mondopad konusunda DHMİ müdürlüğü karar kılmıştır. Mondopad özellikleri iribari ile muadili olmayan dokunmatik, dev bir iş istasyonudur.

 

   
ARMONİ firması 1985 yılında kurulmuş olup, elektronik sektörünün “Görsel, İşitsel ve Işık Sistemler” dalında faaliyet göstermektedir. 1990 yılına kadar öncelikle ses sistemleri üzerine hizmet veren ARMONİ 1990 yılından itibaren görüntü sistemleri ağırlıklı olarak; ithalat, dağıtım, satış, proje, montaj, devreye alma, müşteri ve bayii eğitimleri konularında hizmet vermiştir (devamı)   Bizi sosyal medyada takip edebilir, yeni ürün ve güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz. Bize sosyal medyada ulaşmak için;
» Facebook’ta Beğenin
» Twitter’da Takip Edin
» Instagram’da Takip Edin
» Google +’da Takip Edin
» Youtube Kanalımıza Abone Olun
  Aşağıdaki adres ve iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilir, dilerseniz mesaj formu ve kroki için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Adres: YıldızPosta Cad. Akın sitesi 4.Blok No:12 Kat:1 Daire:66 Posta Kodu:34349 Gayrettepe / İSTANBUL
Telefon: +90 212 288 48 88
E-Posta: info@armonielk.com.tr
Armoni Elektronik © 2014  |  Tüm hakları saklıdır. Powered By Data1