Armoni Logo Elektronik Sistemleri Ltd. Şti.

Referanslarımız

Ana Sayfa  /  TED ANKARA KOLEJİ


 
« Geri Dön
TED ANKARA KOLEJİ
ANKARA / 2014

     TED Ankara koleji dersliklerinde kullanmak üzere, uzun ömürlü lambası ile maliyette, DLP teknolojisi ile çalışma kararlığıyla ön plana çıkan, 20.000 saate varan lamba ömrü ve rakiplerine oranla çok daha güçlü renk ve kontrast oranıyla bir adım önde olan InFocus Markasının in114aC modelini tercih etti. 54 Adet derslik için özel korumalı askı aparatları ile Ankara Bayimiz olan desibeltech firması ürünlerimizin montajını yaptı.

 

   
ARMONİ firması 1985 yılında kurulmuş olup, elektronik sektörünün “Görsel, İşitsel ve Işık Sistemler” dalında faaliyet göstermektedir. 1990 yılına kadar öncelikle ses sistemleri üzerine hizmet veren ARMONİ 1990 yılından itibaren görüntü sistemleri ağırlıklı olarak; ithalat, dağıtım, satış, proje, montaj, devreye alma, müşteri ve bayii eğitimleri konularında hizmet vermiştir (devamı)   Bizi sosyal medyada takip edebilir, yeni ürün ve güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz. Bize sosyal medyada ulaşmak için;
» Facebook’ta Beğenin
» Twitter’da Takip Edin
» Instagram’da Takip Edin
» Google +’da Takip Edin
» Youtube Kanalımıza Abone Olun
  Aşağıdaki adres ve iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilir, dilerseniz mesaj formu ve kroki için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Adres: YıldızPosta Cad. Akın sitesi 4.Blok No:12 Kat:1 Daire:66 Posta Kodu:34349 Gayrettepe / İSTANBUL
Telefon: +90 212 288 48 88
E-Posta: info@armonielk.com.tr
Armoni Elektronik © 2014  |  Tüm hakları saklıdır. Powered By Data1