Armoni Logo Elektronik Sistemleri Ltd. Şti.

Kurumsal

Ana Sayfa  /  Kurumsal

 

» Kurumsal

Misyonumuz

Elektronik sektöründe dünyadaki yenilikleri takip etmek, evrensel boyutta çözümler üretmek, yaratıcılık ufkunu genişletmek, çağdaş bilimsel, teknolojik ve kültürel birikimini kullanarak mükemmel çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

 

Vizyonumuz

Sektörde en iyi, kaliteli ve talebe uygun mükemmel çözümleri Türk halkına en kısa sürede, kaliteli sunabilmeyi amaçlamaktadır.

 

Tarihçe

ARMONİ firması 1985 yılında kurulmuş olup, elektronik sektörünün “Görsel, İşitsel ve Işık Sistemler” dalında faaliyet göstermektedir. 1990 yılına kadar öncelikle ses sistemleri üzerine hizmet veren ARMONİ 1990 yılından itibaren görüntü sistemleri ağırlıklı olarak; ithalat, dağıtım (değişik dağıtım kanalları ile satış ), satış, proje, montaj, devreye alma, müşteri ve bayii eğitimleri konularında hizmet vermiştir.Türkiye’ye Profesyonel görüntüleme sektöründe  dünya devi ve SHARP  markalarını o yıllarda getiren Armoni firması bu marka ile gerek kamu, özel sektör gerekse Genelkurmay projelerinde sayısız projeye imzasını atmıştır.Günümüzde Armoni , İnfocus Projeksiyon cihazları ve Büyük ekran dokunmatik Monitör çözümleri Türkiye Distribütörü , Sharp Projeksiyon cihazları , Videowall ve Profesyonel Monitörler, Büyük ekran Dokunmatik monitör çözümleri Türkiye Distribütörü , Projection Design Profesyonel Projektörler Partner firması olarak yoluna devam etmektedir. InFocus Markasının Türkiye de ki tek yetkili distiribütörüdür.

 

Kalite Politikası

Her zaman müşterisinin ihtiyaçlarını üreticinin ve kendi çıkarlarından üstün tutan ARMONİ ilk kurulduğu günden beri, ürün bazında Türkiye’ye önce kaliteyi sonra fiyat avantajını sunmuş, satış sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyerek her şart altında müşterisinin yanında olmayı bilmiştir.

   
ARMONİ firması 1985 yılında kurulmuş olup, elektronik sektörünün “Görsel, İşitsel ve Işık Sistemler” dalında faaliyet göstermektedir. 1990 yılına kadar öncelikle ses sistemleri üzerine hizmet veren ARMONİ 1990 yılından itibaren görüntü sistemleri ağırlıklı olarak; ithalat, dağıtım, satış, proje, montaj, devreye alma, müşteri ve bayii eğitimleri konularında hizmet vermiştir (devamı)   Bizi sosyal medyada takip edebilir, yeni ürün ve güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz. Bize sosyal medyada ulaşmak için;
» Facebook’ta Beğenin
» Twitter’da Takip Edin
» Instagram’da Takip Edin
» Google +’da Takip Edin
» Youtube Kanalımıza Abone Olun
  Aşağıdaki adres ve iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilir, dilerseniz mesaj formu ve kroki için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Adres: YıldızPosta Cad. Akın sitesi 4.Blok No:12 Kat:1 Daire:66 Posta Kodu:34349 Gayrettepe / İSTANBUL
Telefon: +90 212 288 48 88
E-Posta: info@armonielk.com.tr
Armoni Elektronik © 2014  |  Tüm hakları saklıdır. Powered By Data1