+90 212 288 48 88  //, info@armonielk.com.tr
Görüntü sektöründe 30 yıla aşkın tecrübe...

Kurumsal

Misyonumuz


Elektronik sektöründe dünyadaki yenilikleri takip etmek, evrensel boyutta çözümler üretmek, yaratıcılık ufkunu genişletmek, çağdaş bilimsel, teknolojik ve kültürel birikimini kullanarak mükemmel çözümler sunmayı amaçlamaktadır. 
 

Vizyonumuz


Sektörde en iyi, kaliteli ve talebe uygun mükemmel çözümleri Türk halkına en kısa sürede, kaliteli sunabilmeyi amaçlamaktadır. 
 

Tarihçe


ARMONİ firması 1985 yılında kurulduğu tarihte, elektronik sektörünün “ Görsel, İşitsel ve Işık Sistemleri ” dalında faaliyet göstermekteydi, o dönemde ki global bakış açısı ile dünyada her zaman ilkleri üreten teknoloji firmalarının distribütörlüklerini alıp Türk tüketicisine sunarak her zaman ilklerin firması oldu. 1990 yılından itibaren görüntü sistemleri ağırlıklı olarak; ithalat, dağıtım (değişik dağıtım kanalları ile satış ) , projelendirme, montaj, devreye alma, müşteri ve bayi eğitimleri konularında halen hizmet vermektedir. Türkiye’ye Profesyonel görüntüleme sektöründe dünya devi BARCO ve SHARP markalarını o yıllarda getiren Armoni Elektronik bu markalar ile gerek kamu, özel sektör gerekse Genelkurmay projelerinde sayısız projeye imzasını atmıştır. Günümüzde Armoni, Infocus Projeksiyon cihazları ve Büyük ekran dokunmatik Monitör çözümleri Türkiye Distribütörü, SHARP Videowall ve Profesyonel Monitörler, Büyük ekran Dokunmatik monitör çözümleri Türkiye Distribütörü olarak yoluna devam etmektedir. 
 

Kalite Politikası


Her zaman müşterisinin ihtiyaçlarını üreticinin ve kendi çıkarlarından üstün tutan ARMONİ ilk kurulduğu günden beri, ürün bazında Türkiye’ye önce kaliteyi sonra fiyat avantajını sunmuş, satış sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyerek her şart altında müşterisinin yanında olmayı bilmiştir.

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2019 © Armoni